Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu
podobné domy k prodeji

Prodej RD 4+kk, Ostrožská Nová Ves, ulice Nová, novostavba před dokončením, parkování před domem

Nová, Ostrožská Nová Ves

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 377 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na 775 580 008 nebo napište na matouskova@bravis.cz (Ivana Matoušková).
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na 775 580 008 nebo napište na matouskova@bravis.cz (Ivana Matoušková).
  • Prodáno
  • Adresa:Nová, Ostrožská Nová Ves
  • Plocha:141,5 m2
  • Typ:dům 4+kk, Řadový
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:cihla
  • PENB:C

Vybavení

  • Venkovní veřejné
  • Zahrada

Prodej RD 4+kk, Ostrožská Nová Ves, ulice Nová, novostavba před dokončením, parkování před domem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD v osobním vlastnictví před dokončením v Ostrožské Nové Vsi na ulici Nová.
Celková plocha pozemku je 384 m2, zastavěná plocha je 70,5m2 a užitná plocha domu včetně terasy činí 141,5m2.
Dispozice domu:
1. NP: obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou 32,7 m2, chodba 13 m2, WC 1,2 m2 a technická místnost 10,8 m2. Terasa 11,2m2 je k dobudování.
2. NP: pokoj - 14 m2, pokoj - 12,6 m2, pokoj - 12 m2, koupelna s vanou a sprchovým koutem 6,8 m2, samostatné WC 2 m2, hala 6,5 m2 a schodiště.
1. PP: technická místnost - 10,3, sklep - 8,4m2.
V celém domě jsou provedeny kompletní instalace rozvodů elektřiny, plynu a vody včetně měřičů, odpady a zatrubkování pro kabelovou TV a internet.
Hlavním prostorem domu je obývací pokoj, jehož součástí je i místo pro umístnění kuchyňské linky se všemi potřebnými připojeními.
V obývací části místnosti je postaven komín pro možnost výstavby krbu nebo instalace krbových kamen. Tyto místnosti jsou orientovány na SZ do zahrady a s výhledem na nedaleké buchlovské vrchy.
V přízemí se dále nachází technická místnost se samostatným vstupem z ulice s přívodem plynu k připojení kondenzačního topného kotle.
V domě je provedeno odvětrání hygienických místností a odtah digestoře.
V prvním patře jsou tři samostatné neprůchozí pokoje s místem k umístění vestavné skříně, koupelna se sprchovým koutem i vanou, samostatná toaleta a stropní vstup na půdu.
Celý dům je postaven z pálených broušených cihel Porothem, vnější zateplení je provedeno 10 cm polystyrenovou deskou a sokl je zateplen 10 cm extrudovaným polystyrenem. Stropy ve 2. NP jsou tvořeny sádrokartonovou deskou Knauf, na které je minerální vata tloušťky 26 cm. Jako střešní krytina byla zvolena betonová střešní krytina Bramac, která je nesena krovem z dřevěných sbíjených vazníků. Strop a schodiště jsou betonové monolitické konstrukce. Ve vnitřních prostorách jsou provedeny štukové omítky.
Dokončení stavby včetně kolaudace je možné za dohody se stávajícím zhotovitelem.
Před domem jsou plánovány a schváleny dvě parkovací místa.
V místě se nachází mateřská i základní škola, veřejná knihovna, sportovní a kulturní zařízení. Obcí prochází cyklostezka, která se napojuje na Vinařskou cyklostezku a Cyrilometodějská křížová cesta z Velehradu na Svatý Antonínek, golfový resort Jezera a Sirnaté lázně
V okolí pak najdeme zámek Buchlovice, hrad Buchlov, vinařskou oblast Modrá a Velehrad jako významné poutní místo. Nedaleko je také Vlčnov, který je známy Jízdou králů a dalším kulturním programem.
Obcí prochází silnice č. 55, díky čemu je snadná dostupnost do okolních měst Uherského Hradiště a Zlína a směrem na jih do Veselí nad Moravou a Hodonína. Ostrožská Nová Ves je také dobře dostupná vlakovými i autobusovými spoji.
Financování je možné hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření, s jejich vyřízením vám rádi pomůžeme.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.