Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

podobné nemovitosti k prodeji

Prodej RD 6+kk s dvougaráží, velkou zahradou, Předklášteří u Tišnova

Předklášteří, Brno-venkov

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 330 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na 606 724 874 nebo napište na bravis@bravis.cz (Michal Budík).
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na 606 724 874 nebo napište na bravis@bravis.cz (Michal Budík).
  • Prodáno
  • Adresa:Předklášteří, Brno-venkov
  • Plocha:1200 m2
  • Typ:vesnický RD – Samostatný
  • Vybavenost:ano
  • Konstrukce:cihla

Prodej RD 6+kk s dvougaráží, velkou zahradou, Předklášteří u Tišnova

Nabízíme RD 6+kk v perfektním stavu - je udržovaný a navíc se jedná o novostavbu postavenou teprve v roce 2001. Dům se nachází v tiché, klidné ulici, z pozemku i z oken domu je krásný výhled na Tišnov. K domu náleží velká zahrada. Před domem má zeleň parkovou úpravu, za domem převažuje trávník a ovocné stromy. Po celé zahradě je rozveden zavlažovací systém (poř. cena 100 000,- Kč). Ten je napojen na vlastní studnu. V zadní části zahrady se nachází kůlna, dřevník a venkovní posezení s ohništěm. Do domu se dá vstupovat zezadu (přes pracovnu nebo přes prádelnu), z levého boku (hlavní vchod) nebo zepředu (přes garáže,z terasy). Hlavní bránu i obě garážová vrata lze otevírat na dálku. Za garážemi se ve sníženém přízemí nachází kolárna (8m2), prádelna (8m2) a spíž (4m2). Do přízemí a dále do patra vede točité schodiště. V přízemí schodiště ústí v zádveří hlavního vchodu do domu. Proti schodišti se nachází pracovna (18m2). Ze zádveří se vstupuje do předsíně. Po pravé straně se nachází na východ situovaná hala (45m2). Jednu její část zaujímá kuchyňská linka, druhá část slouží pro chvíle oddechu u krbu. Součástí kuchyňské linky je myčka, lednička s mrazákem a horkovzdušý sporák. Z haly se dá vstoupit na venkovní terasu. Z předsíně se vstupuje také do šatny (6m2), z té se dále prochází do ložnice (15m2) a do koupelny s WC a kvalitním masážním sprchovým koutem (poř. cena 100 000,- Kč). V přízemí je ještě také samostatné WC. Podlahovou plochu jednotlivých místností nezmenšuje žádný solitérní nábytek - všechny skříně jsou vestavěné.
Točité schody do patra jsou z kvalitního, světlého, masivního dřeva. V patře se nacházejí 3 výměrově shodné obytné místnosti (á 12m2), 2 šatny, WC a koupelna s velkou vanou. Pod střechou je hojně využívaný úložný půdní prostor.
Ve všech obytných místnostech domu jsou přípojky na internet, na televizi a na satelit. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový turbo kotel. V objektu je bezpečnostní zařízení, okna v přízemí mají bezpečnostní skla.
Dům je vhodný pro rodinu s dětmi, která touží po klidu a soukromí. V obci je školka, základní škola, pošta, samoobsluha, restaurace a sportovní areál s tenisovými kurty. Kousek od domu se nachází sjezdovka s lyžařským vlekem. Dobré dopravní spojení - vlak i autobus.
Cena k jednání. Volné dle dohody, prohlídky po domluvě.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít