Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu
podobné domy k prodeji

Prodej RD / chalupy se zahrádkou, obec Hlína, Brno-venkov, pozemek 427 m2

Hlína - Hlína u Ivančic

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 370 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
 • Prodáno
 • Adresa:Hlína - Hlína u Ivančic
 • Plocha:144 m2
 • Typ:dům 2+1, Řadový
 • Vybavenost:ne nebo částečně
 • Konstrukce:cihla
 • PENB:G

Vybavení

 • Kuchyňská linka
 • Nábytek
 • Sporák
 • Vana
 • Kryté stání
 • Zahrada

Prodej RD / chalupy se zahrádkou, obec Hlína, Brno-venkov, pozemek 427 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v obci Hlína u Ivančic okr. Brno-venkov.
Jedná se o jednopodlažní řadový dům s možností rozšíření se sedlovou střechou, situovaný v klidné ulici na okraji obce.
K domu náleží zahrada (200 m2), kryté parkovací stání, zemědělská stavení a sklep.
Celková plocha pozemku je 427m2.
Díky celkové velikosti nemovitosti zde lze provést přestavbu na dvojdomek nebo celkově zvětšit dispozici domu vestavbou obytného podkroví.

Z ulice se vstupuje do chodby, která je průchozí na verandu a do malého dvorku. Z chodby se vstupuje do kuchyně s jídelním koutem a dále do ložnice. Obývací pokoj je situován směrem do klidné ulice. Dále se z chodby dostaneme do místnosti, která je užívaná jako sklad a také do koupelny s toaletou, u které proběhla rekonstrukce v roce 1995. Z verandy vede vpravo vstup do sklepa a vlevo potom do krytého stání pro auto (vjezd z ulice). Na zatravněném dvorku jsou přistavené další dvě menší hospodářské budovy, které mohou sloužit jako sklad zahradního nářadí apod.
Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva, ve všech místnostech jsou radiátory. Vodu ohřívá elektrický zásobníkový ohřívač. Odpad je sveden do jímky. Dům je napájen vodou z vlastní studny. Nemovitost lze napojit na obecní vodovod.
Nemovitost je postavena v roce 1928 a od té prošel několika rekonstrukcemi- modernizace interiéru v r. 1963, koupelna rekonstrukce 1995 a výměna krytiny (Tondach) v roce 2000.

Hlína je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, 4 km severovýchodně od Ivančic. Leží v Bobravské vrchovině na okraji přírodního parku Bobrava, v katastrálním území Hlína u Ivančic. Žije zde 289 obyvatel. Obec Hlína je členskou obcí Mikroregionu Ivančicko.
V dubnu 2007 byla na Hlíně slavnostně otevřena rozhledna, vysoká 22 metrů, která nese jméno ivančického rodáka Vladimíra Menšíka. Rozhledna je velmi žádanou atraktivitou regionu a je velmi vyhledávána turisty po celý rok.
Společenský život v obci zajišťuje především organizace dobrovolných hasičů a spolek žen Babinec ve spolupráci s Obecním úřadem. Pořádané akce kladou důraz na udržování starých zvyků a tradic. K těm největším patří tradiční rozmarýnové hody pod májí, které se konají předposlední neděli měsíce srpna a pokračují ještě v pondělí a úterý, a také pořádání divadel v přírodě.
Místní ochotnický kroužek každý rok připraví na první neděli měsíce července divadelní představení, které se hraje v krásném lesním prostředí. Tato představení jsou v okolí velmi známá a diváky vyhledávaná.

V obci se nachází kostel, obecní úřad a autobusová zastávka . Nejbližší obchody v nedaleké obci Oslavany, nemocnice a další občanská vybavenost se nachází ve městě Ivančice.
Dojezdová doba do Brna do půl hodiny.

PENB se nepředkládá, dům je postaven před rokem 1947 a uvádí se energetická třída G.
K dispozici dohodou.
Financování hypotékou je možné.
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.