Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 308 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka městský RD – Samostatný
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
606724874
nebo napište na
bravis@bravis.cz
(Michal Budík).

Prodej samostatně stojící novostavby RD 6+KK v Popůvkách u Brna

Rosická, Brno-venkov
  • městský RD – Samostatný
  • 700 m2
Jitka Vogelesang

Jitka
Vogelesang
606 724 874 bravis@bravis.cz

Informace

  • Adresa:Rosická, Brno-venkov
  • Plocha:700 m2
  • Typ:městský RD – Samostatný
  • Vybavenost:neuvedeno
  • Konstrukce:novostavba
Dům je ve stavu těsně před dokončením, prakticky ihned k nastěhování (chybí pouze kuch. linka). Kdomu náleží velká garáž pro dvě auta a zahrada.
V přízemí domu je nejprve zádveří - malá předsíňka (cca 7 m), do které lze vstupovat buď ze zahrady, nebo z garáže umístěné po její levé straně. Garáž kopíruje celou levou stranu domu, na délku měří přes 10 metrů a pohodlně v ní zaparkují 2 osobní auta. Na zádveří navazuje předsíň. Z ní se vchází do menší koupelny (4,4m) v přízemí, v níž je kromě sprchového koutu, umyvadla a WC také plynový kondenzační turbokotel na ohřev vody a topení. Naproti koupelně se nachází obytná místnost s okny situovanými na jih. Vedle koupelny je celodřevěné, masivní schodiště do patra. Na konci předsíně jsou dveře, jimiž se vchází do haly - centrální obytné místnosti celého domu. V její pravé části se nachází kuchyňský kout. Ten tuto místnost nezmenšuje, jedná se v podstatě o samostatnou místnost, kterou by bylo možné od haly v případě potřeby snadno oddělit příčkou. Z haly i z kuchyně se dá vejít na přírodním kamenem dlážděnou terasu, na ni potom dále navazuje zahrada. V patře se nachází nádherně zhotovená, velká (bezmála 17m) koupelna s rohovou vanou, masážním sprchovým koutem, WC, bidetem a dvěma umyvadly. Vedle ní je pokoj (cca 17m) se vstupem na balkon. Ten je orientován směrem na východ. Okno pokoje je orientováno na jih. V zadní části tohoto podlaží se nacházejí tři místnosti (17m, 14m, 10m) s okny na sever. Dvě z nich jsou brány jako obytné, třetí by měla sloužit jako šatna.
Dům je zhotoven z kvalitních stavebních materiálů - zdivo velox, střešní krytina KM Beta, zateplení polystyrenem o tloušťce 10 cm, vstupní dveře nikoliv z PVC, ale z lakovaného hliníku, v interiéru kvalitní plovoucí podlahy, kvalitní obklady, dlažba..., velká část domu má kromě klasických topných těles také podlahové topení, stropy jsou záměrně sníženy sádrokartonem, aby do nich bylo možné zapustit bodové osvětlení atp. Terasa je z přírodního lámaného kamene, ze stejného nerostu jsou i sloupky plotu, jímž je obehnán celý pozemek. V domě jsou rozvedeny kabely na příjem kabelové TV, na zabezpečovací zařízení, zahrada už prošla terénními úpravami a je na ní čerstvě vysazena tráva. Její součástí je i třetí, od garáže oddělené parkovací místo se samostatnou bránou k vjezdu. Dům je dobře dispozičně uspořádán, nachází se na pěkném místě téměř na konci ulice. Z okna haly se nabízí pohled na nedaleký rybník, kousek od domu jsou lesy. Výborné napojení na dálnici D1 - 5 minut jízdy, dobrá dostupnost do centra (10 minut jízdy autem).
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky