Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 350 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka RD
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
777749499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Prodej samostatně stojícího RD 3+1+otevřená galerie, Modřice u Brna - Bobrava, zahrada, krytý bazén, venkovní terasa, garáž, parkovací stání

Popovická, Modřice
  • RD m2
  • Pozemek 185 m2
Poslední hodnocení Ivy Rozhodla jsem se prodat RD a kamarádka mně doporučila paní Ivu Tesařovou, se kterou byla velice spokojena při prodeji svého RD. A já s ní musím souhlasit. Paní Iva mně celým procesem prodeje provedla profesionálně a s přehledem. Problémy, které nastaly a věřte, že jich nebylo málo, řešila s naprostým klidem a vždy našla řešení, která byla schůdná pro obě strany. Paní Iva je milá, velice ochotná a spolehlivá. Na čem jsme se domluvily, vždy splnila. Chci jí touto cestou poděkovat za lidský přístup, velikou míru trpělivosti a vstřícnost. Služby paní Ivy všem vřele doporučuji.

Informace

  • Adresa:Popovická, Modřice
  • Pozemek:185 m2
  • Typ:RD

Hledáte nové pěkné bydlení kousek od Brna? Nabízíme Vám dům 3+1+otevřená galerie v nové zástavbě rodinných domů v lokalitě Bobrava, mimo souvisle zastavěnou část města Modřice.
V zastoupení majitele nabízíme komfortní rodinný dům pro ty z vás, kteří upřednostňují pohodlné a příjemné bydlení spojené s požadavky moderního bydlení.
Samostatně stojící dům s obytným podkrovím, o velikosti 3+1 se zahradou s přestřešeným bazénem, venkovní terasou (osvětlení+elektřina), garáží a parkovacím stáním se nachází v klidné, okrajové části lokality. Samotná lokalita se nachází 1,5 km od Modřic. V rámci občanské vybavenosti je v Modřicích poměrně široké zastoupení, kompletní občanskou vybavenost najdete v Brně v dosahu MHD.
Dům byl zkolaudovaný v roce 2007.
ZP domu je 122 m2, CP pozemku je 626m2. Pozemek je rovinatý, oplocený dřevěným prkenným plotem. Vjezd ke garáži je přes bránu na dálkové ovládání, vstup brankou. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné komunikaci.
Součástí domu je garáž (17,9 m2) se sekčními vraty na dálkové ovládání a současně parkovací stání v prostoru před garáží. Na zahradě je zbudovaný venkovní bazén s přestřešením a jnajdete zde i kůlnu na zahradní vybavení a nářadí společně s dřevníkem.
K domu náleží pěkná okrasná zahrada se zelenými zákoutími a volným prostranstvím pro vyžití dětí. Na zahradě je velkou předností bazén s přestřešením.
Dům je zděný s pasy s vodorovnou izolací. Střecha sedlová, s dřevěným krovem, krytina pálené tašky. Klempířské prvky - pozinkovaný plech. Vnitřní omítky - vápenné hladké, vnější úprava zdiva - vápenocementová strukturovaná omítka. Schodiště v domě je betonové s dřevěnými stupni.
Okna - plastová s izolačním dvojsklem. Podlahy - plovoucí lanimátové, dlažba. Vytápění a ohřev teplé vody - ústřední teplovodní, kombinovaný plynový kotel. Elektroinstalace - 230/400 V.
Dům je napojený na všechny IS.
Vybavení domu opět splňuje požadavky moderního bydlení. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou zhotovenou na míru, včetně elektrospotřebičů (odsavač par, varná deska, pečící trouba, mikrovlnka, lednice s mrazákem, myčka).
V domě je koupelna s vanou i sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, další WC pro hosty je v domě samostatné.
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
K dispozici dohodou.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře. Doporučujeme.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.

Podobné nemovitosti na prodej