Menu
Pronajato Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 324 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka byt 1+kk
Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 777 749 499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Pronájem bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, zařízený, balkon, ul. Božetěchova

Božetěchova, Brno - Královo Pole
  • byt 1+kk
  • 37 m2
  • Balkon
  • Výtah
Poslední hodnocení Ivy Vážený pane řediteli, tímto bych velmi ráda ocenila práci vašeho makléře paní Ivu Tesařovou. Měla jsem možnost se přesvědčit, že je skutečný profesionál. Chci ocenit její efektivitu a vstřícnost. Díky její ochotě, trpělivosti a odbornosti jsem mohla jednat s důvěrou a byla jsem spokojena i s celým průběhem vyřizování při získání pronájmu bytu. Díky jejímu přístupu jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukou, a celá transakce proběhla hladce a bez problémů. Rovněž její schopnosti naslouchat a najít nejlepší řešení mě přesvědčila, že vaše kancelář má opravdové odborníky a dovolím si na vaši kancelář s potěšením dávat doporučení svým blízkým a známým. PS: pracuji jako sociální pracovník a vím, jak je pro práci důležitá zpětná vazba. Také mám i zkušenosti s jinými realitními kancelářemi, ale ty nejsou pozitivní. Proto jsem si ráda udělala čas pro napsání této zasloužené pochvaly. S pozdravem a přáním pohodových dnů, Najdeková

Informace

  • Adresa:Božetěchova, Brno - Královo Pole
  • Plocha:37 m2
  • Typ:byt 1+kk
  • Vybavenost:Ano
  • Konstrukce:Cihlová
  • Patro:7. patro
  • Výtah:ano
  • PENB:G

Vybavenost

Pračka Kuchyňská linka Lednice Sporák Zděné jádro Vana Výtah Balkon
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem pěkného slunného bytu 1+kk s velkým balkonem 5 m2 v Brně - Královo Pole na ul. Božetěchova.
Byt se nachází v moderním cihlovém domě se dvěma výtahy, kamerovým systémem v domě, vstup do domu na čipy. Dům se nachází v Králově Poli na klidné ulici Božetěchova, s dobrou dostupností do centra města, v blízkosti Technologického parku a Semilassa. Přímo u domu je možné parkování na veřejných parkovištích. Obchody a MHD jsou v těsné blízkosti.
Z bytu je nádherný výhled, orientovaný na západ.
Byt je kompletně zařízený nábytkem a vybavený veškerými spotřebiči. V obývacím pokoji (24 m2) je jídelní stůl, pracovní stůl, židle, pohodlné rozkládací dvojlůžko s úložným prostorem, křeslo, závěsy, TV stolek a konferenční stolek, knihovna a kuchyňská linka se sklokeramická varnou deskou, mikrovlnou troubou s grilem, lednicí, dřezem a digestoří. V koupelně (5,3 m2) je pračka, vana, umyvadlo, WC a koupelnový nábytek. V předsíni (3 m2) je vestavěná velká šatní skříň. Na balkóně je plastový stolek a dvě křesílka.
Možnost připojení na internet (Vodafone, není v ceně pronájmu).
Pronájem je určený pro nekuřáky, ideálně pro 1 osobu.
K dispozici ihned.
Nabízíme také možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu.
V případě zájmu o prohlídku prosím kontaktujte uvedeného makléře.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na pronájem