Menu
Pronajato Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 345 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 1+kk (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
777749499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Pronájem bytu 1+kk, Brno - Pisárky, novostavba, terasa, kompletně zařízený, garážové stání v ceně, ul. Vinařská

Vinařská, Brno - Pisárky
  • 1+kk (Byty) m2
  • Pozemek 35,5 m2
Poslední hodnocení Ivy Rozhodla jsem se prodat RD a kamarádka mně doporučila paní Ivu Tesařovou, se kterou byla velice spokojena při prodeji svého RD. A já s ní musím souhlasit. Paní Iva mně celým procesem prodeje provedla profesionálně a s přehledem. Problémy, které nastaly a věřte, že jich nebylo málo, řešila s naprostým klidem a vždy našla řešení, která byla schůdná pro obě strany. Paní Iva je milá, velice ochotná a spolehlivá. Na čem jsme se domluvily, vždy splnila. Chci jí touto cestou poděkovat za lidský přístup, velikou míru trpělivosti a vstřícnost. Služby paní Ivy všem vřele doporučuji.

Informace

  • Adresa:Vinařská, Brno - Pisárky
  • Pozemek:35,5 m2
  • Typ:1+kk (Byty)

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1+kk v novostavbě bytového domu (koludace r.2013), ul. Vinařská, Brno - Pisárky. Dům se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě, v těsné blízkosti BVV.
Byt se nachází ve 2. patře domu s výtahem.
CP bytu je 35,5m2. K bytu náleží venkovní terasa 9,6 m2 a komora v přízemí domu. Součástí pronájmu je i garážové stání.
Byt se nabízí kompletně nadstandardně zařízený. Celý prostor bytu je velmi účelně rozčleněný dle užitných potřeb nájemníka na kuchyňský kout, spací prostor a obytný prostor.
Zařízení bytu:
Kuchyňská linka kompletně vybavena (pečící trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, myčka, lednice, nerezový dřez). V obývacím prostoru je umístěný jídelní stůl se 2 židlemi, sedací souprava, skříňky pod TV a skříňky s dostatkem úložných prostor a konferenční stolek. V pokoji se nachází velké francouské okno, kterým se volně se přechází na terasu. Spací část je oddělená příčkou a je zde umístěné dvojlůžko s matracemi.
Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, otopným žebříkem, pračkou a koupelnovým nábytkem.
V předsíni se nachází další úložné prostory - skříně a věšáková stěna.
V celém bytě jsou plovoucí podlahy, okna plastová s venkovními elektr. ovládanými roletami, z vnitřní strany oken jsou záclony.
Připojení k internetu a kabelové TV samozřejmostí.
K dispozici 05/2016.
Veškerá občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, kavárny, zastávky MHD, atd.
Ideální dostupnost do centra Brna pomocí MHD, cca 10 min.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Doporučujeme.

Podobné nemovitosti na pronájem