Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Kontakt na makléře

Poslední hodnocení

Se službami společnosti BRAVIS reality s.r.o. jsem velmi spokojena, především se spoluprací pana Kusáka, který při vyhledávání nových nájemců u bytů na pronájem je velmi pružný, operativní a jeho přístup k oběma smluvním stranám (pronajímatel, nájemce) je velmi příjemný a seriózní.
hodnocení poptávajících klientů (24) hodnocení nabízejících klientů (16) pronajaté nemovitosti (809)
prodané nemovitosti (25)
podobné byty k pronájmu

Pronájem bytu 1+kk v novostavbě polyfunkčního domu KRYSTAL poblíž centra Brna

Hybesova, Brno - Střed

Pronajato
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 369 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
  • Pronajato
  • Adresa:Hybesova, Brno - Střed
  • Plocha:34 m2
  • Typ:byt 1+kk
  • Vybavenost:ano
  • Konstrukce:cihla
  • Patro:4
  • Výtah:ne

Vybavení

Pronájem bytu 1+kk v novostavbě polyfunkčního domu KRYSTAL poblíž centra Brna

Nabízíme pronájem novostavby bytu 1+kk v 5.NP, polyfunkčního domu KRYSTAL na ulici Hybešova.  Celková plocha bytu je cca 34 m2
Nabízí se skvělé ubytování v centru Brna s perfektní dopravní dostupností na jakýkoliv směr Brna.  V blízkosti domu jsou přestupní stanice trolejbusů, autobusů, tramvají. Samozřejmostí je vynikající občanská vybavenost.  V lokalitě se nachází, banka, pošta, nemocnice, lékárna, kadeřnictví, restaurační zařízení apod.
Dispozice bytu:ze vstupní předsíně (4m2) je přístupná koupelna se sprchovým koutem a WC (4 m2) a dále hlavní obytný prostor s kuchyňskou linkou(25m2). Byt je orientován na jižní stranu s výhledem do ulice Hybešova.
Byte se nabízí jako zařízený včetně rozkládací sedací soupravy, sektorový nábytek, barový pul s posezením, vestavěné šatní skříně, kompletně vybavená kuchyně.
Výtah v domě bude fungovat na magnetickou kartu. Dům je rozdělen do několika bezpečnostních zón a poskytuje dostatek soukromí a bezpečí.
Pronájem bytu lze sjednat na dobu 1 roku, přičemž v případě bezkonfliktního průběhu je možnost prodloužení.Mimo vlastní nájemné se měsíčně hradí záloha za služby a energie ve výši cca 2.000,- Kč.
Nájemné bude hrazeno měsíčně vždy do 20. dne předchozího měsíce. Kauce je požadována ve výši 10.000,- Kč.
V případě zájmu nájemce je možné si pronajmout i parkovací místo v podzemní garáži. Cena za pronájem parkovacího místa je 2.000,- Kč/měs.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.