Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu
podobné nemovitosti k pronájmu

Pronájem kancelářských prostor 180 m2, Rezidence Slepá, Brno - Černá Pole, terasa 111 m2, 2 garážová stání, na míru klientovi

Slepá, Brno - Černá Pole

Pronajato
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 324 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na 777 454 880 nebo napište na radka@bravis.cz (Radka Mašková).
  • Pronajato
  • Adresa:Slepá, Brno - Černá Pole
  • Plocha:180 m2
  • Typ:Komerční, Kancelářské prostory
  • Konstrukce:skelet
  • Počet podlaží:Přízemí
  • Výtah:ne
  • PENB:B

Vybavení

  • Garážové stání

Pronájem kancelářských prostor 180 m2, Rezidence Slepá, Brno - Černá Pole, terasa 111 m2, 2 garážová stání, na míru klientovi

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nové nebytové prostory o velikosti 180 m2 s možností úpravy dle přání klienta v Rezidenci Slepá v Brně Černých Polích splňující i ty nejnáročnější požadavky s velikou terasou o 111 m2, skladem či archivem a 2 parkovacími stání v garáži.

Prostory (180 m2) lze připravit dle požadavků klienta - vizualizace ve variantě A znázorňuje prostor s ředitelnou a sekretariátem až pro 23 osob;
varianta B potom s kanceláří napříč a možností usazení 21 osob v prostoru.
Prostor bude nachystán takto: dveře, podlaha z dřevěných parket, osvětlení, elektroinstalace- zásuvky a vypínače, základní slaboproudé instalace, kuchyňka, hygienické zařízení se dvěma WC a omítky.
Terasa (111 m2) bude osazena dřevěným roštem a trávou a bude tak vítaným místem pro polední přestávku nebo chvilku relaxace.
Suterénní prostory (40 m2) můžou sloužit jako sklady, archivy či zázemí kanceláře s vlastním WC.
K prostorům lze pronajmout 2 parkovací místa v garáži v suterénu domu.

Díky své poloze v blízkosti hlavních dopravních tahů je dopravní dostupnost Rezidence Slepá vynikající. Ve směru na Prahu stačí zamířit po ulici Merhautova směr Lesná a před Lesnou odbočit na Velký městský okruh. Pak porkačovat přes Královopolské tunely, Žabovřeskou, Hlinky, Pisárecký tunel a Jihlavskou, až na D1. Za cca 10 minut jste venku z Brna. Ve směru na Olomouc stačí zamířit po ulici Zábrdovická směrem na Starou osadu, odbočit na Gajdošovu a pohodlně pokračovat až na D1. Cesta na kraj Brna trvá rovněž cca 10 minut.
Rezidence Slepá se nachází v centru Brna s veškerou občanskou vybaveností v okolí od zastávky MHD, potravin, restaurací, lékáren, ATM a pošty po parčíky, významné památky a sportovní areály.
Více o projektu Rezidence Slepá zde: http://www.rezidenceslepa.cz/cs/o-projektu.
Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.