Menu
Pronajato Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 357 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka byt 1+kk
Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 773 768 010
nebo napište na
andrea@bravis.cz
(Andrea Tipoa).

Pronájem mezonetového bytu 1+kk, 46,31 m2, nezařízený, Brno - Královo Pole, ul. Srbská, v blízkosti Technologického Parku

Srbská, Brno - Královo Pole
  • byt 1+kk
  • 46 m2
Poslední hodnocení Andrey Pro mě je to nejlepší společnost, našli jsme byt za pár dní, prohlédli si ho a velmi rychle se nastěhovali. Paní Andrea Tipoa byla naše realitní makléřka, velmi příjemná paní, komunikativní na všechny dotazy, vše bylo dobře připraveno, všechny smlouvy byly sepsány velmi rychle, jsem moc ráda, když to netrvá dlouho, děkuji společnosti za jejich práci. Paní Andrea Tipoa byla naše realitní makléřka, velmi milá paní, společenská na všechny otázky, vše bylo dobře připraveno, všechny smlouvy byly vypracovány velmi rychle, opravdu se mi líbí, když to netrvá dlouho, díky společnosti za jejich práci. Doporučujeme

Informace

  • Adresa:Srbská, Brno - Královo Pole
  • Plocha:46 m2
  • Typ:byt 1+kk
  • Konstrukce:Smíšená
  • Patro:4. patro
  • Výtah:ne
  • PENB:B

Vybavenost

Půdní prostor Kuchyňská linka Lednice Sporák Sprchový kout
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi pěkný a slunný byt o velikosti 1+kk, který se nachází v městské části Brno - Královo Pole na ul. Srbská v atraktivní lokalitě v blízkosti Technologického Parku.
Nezařízený byt o celkové ploše 46,31 m2 je situován ve 4. patře cihlového domu bez výtahu.
Byt je vhodný max. pro 2 osoby.

Kuchyně je vybavena kuchyňským koutem s vestavnými spotřebiči (horkovzdušná trouba, lednice, varná deska a digestoř).
Obývací prostor i mezipatro se nabízí nezařízené.
V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, přípojka na pračku a toaleta.

Možnost připojení k internetu a TV.

Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, kavárny, obchody, lékárna, zastávka MHD, v okolí potřebné a nezbytné instituce a služby.

Prohlídky možné po domluvě s níže uvedeným makléřem.
V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídku této nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na pronájem