Stále pracujeme
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Ivo Janík 25. 11. 2020
Nepřeháním, když napíši, že paní Jitka Dobrovolná je pro nás synonymem pro "zařídit vše kolem nemovitostí". Když potřebujeme pronajmout byt, automaticky se obracíme na ni. Je to pro její rychlost, spolehlivost a slušnost. Využili jsme jejích služeb již mnohokrát a vždy jsme byli spokojeni.
Zdeněk Kočí 23. 11. 2020
Jsem velmi spokojený, že jsem se rozhodl řešit pronájem nemovitosti právě s firmou Bravis a konkrétně s paní Dobrovolnou, jelikož vše proběhlo rychle, bezproblémově a navíc v přátelském duchu. Z. Kočí
marta ehrenbergerová 23. 11. 2020
nej to nejvyšší, velká spokojenost o čemž svědší to, že se vracím
Irena Beránková 21. 11. 2020
Příjemné,profesionální a rychlé jednaní .Naprosto skvělá komunikace.Je radost s Vámi spolupracovat.Moc děkuji.
Igor Klajmon 20. 11. 2020
Servis Natálie Ondové byl perfektní. Přestože žiji v Praze, postarala se o výměnu nájemníka bez mojí účasti. Shlédla byt, našla nového nájemníka, převzala byt od starého nájemníka, prověřila jeho reference a zajistila smluvní záležitosti, zajistila úklid bytu a předání novému nájemníkovi. Vše samostatně a bez mojí účasti. Děkuji
Michal Přikryl 20. 11. 2020
Paní Tesařovou doporučuji s čistým svědomím jako nejlepšího profesionála, kterého jsem na realitním trhu potkal. Spolupráce s ní byla rovněž velmi příjemná i po lidské stránce. Do budoucna už neuvažuji o nikom jiném, pokud budu potřebovat cokoli řešit v oblasti nemovitostí a rád ji doporučím i svým přátelům.
Jaroslav Valenta 18. 11. 2020
Realitní kancelář jsme si vybrali před více jak rokem a do dnes nelituji. I v těchto složitých časech nám nesmírně pomohla paní Ing. Petra Skopalová a tímto bychom jí chtěli poděkovat za profesionální přístup.
Silvie Filová 11. 11. 2020
Spolupracuji s realitní kanceláří Bravis již spoustu let a s jejich službami jsem nesmírně spokojená. Paní Ing. Petře Skopalové bych chtěla poděkovat za efektivně odvedenou práci a budu se těšit na příští spolupráci. Silvie Filová
Jan Kouřil 10. 11. 2020
Děkuji za profesionální přístup, vytrvalost a vstřícnost paní Tesařové. Celý proces prodeje nemovitosti, od marketingu až po finance, probíhal díky ní a týmu BRAVISu hladce. Díky pravidelné komunikaci jsem přesně věděl, jaké budou další kroky při prodeji. Mohu jen doporučit.
Petr Straka 6. 11. 2020
Slečnu Musálkovou musím hodnotit ve všech směrech kladně. Při komunikaci je vždy milá, usměvavá, a s dobrou náladou. Pravidelně nás informovala jak si vedeme, a celý pronájem dotáhla rychle a zdárně do konce. V budoucnu se na ni s radostí opět obrátím.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít