Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Petra Marešová 12. 8. 2019
Moc děkuji a velmi milý a profesionální přistup paní Musálkové. Určitě vřele doporučuji a těším se na další perfektní spolupráci.
Zdeněk Modrák 8. 8. 2019
Paní inženýrku mohu jen doporučit. Její profesionální přístup, velmi milé vystupování velmi dobře působil na klienty, kteří z prohlídek odcházeli nadšení. Všechno proběhlo naprosto bez problémů, velmi rychle ke spokojenosti obou stran, jak pronajímatele, tak pronajímajícího. Moc děkuji
Jakub Šenkýř 7. 8. 2019
Příjemné, profesionální a rychlé jednání, skvělá komunikace, skvělá prohlídka s informacemi o bytu. Radost s paní Župkovou spolupracovat. Dekuji.
Zita Vorlová 5. 8. 2019
Jsem s paní Musálkovou spokojena
Zdeněk Šikula 5. 8. 2019
Vaši realitní kancelář jsem vybral na základě doporučení od mého známého, který s Vámi spolupracuje již dlouhodobě a je také spokojen. Co se týká spolupráce při realizaci pronájmu bytu, jednání s. p. Musálkovou probíhalo korektně, dohodnuté termíny byly dodrženy, jednání bylo vždy příjemné a konkrétní. Budu se na Vaši realitní kancelář samozřejmě obracet i v budoucnu.
Zuzana Siváková 5. 8. 2019
Vždy pozitivně naladěna, velmi ochotná, důsledná. Její přístup je profesionální. Do budoucna určitě využijeme její služby. Paní inženýrku Skopalovou jednoznačně doporučuji.
Jaroslav H. 5. 8. 2019
Výborná spolupráce, která předčila mé očekávání. Byl jsem hodně na cestách a Jitka mi obrovsky pomohla zvládnout vše po telefonu a bez mé přítomnosti. Tak si představuju ideální služby. Jaroslav H.
KUBĚNOVI 3. 8. 2019
S realitní kanceláří BRAVIS spolupracujeme již mnoho let. Nyni se nám věnovala paní Zuzana Župková a celý proces řešení pronájmu pod vedením paní Župkové můžeme shrnout do pár slov: profesionální, bezproblémové, flexibilní jednání, ve své podstatě pro nás jednoduché a rychlé řešení k naší spokojenosti. Velmi dobře odvedená práce. Paní Zuzanu Župkovou můžeme jen doporučit. Určitě budeme v naší spolupráci pokračovat. Děkujeme. HV
Eliška Motyčková 2. 8. 2019
Oceňuji velmi profesionální a vstřícný přístup a čas, který nám věnovala.
Richard Blanka 2. 8. 2019
S paní Dobrovolnou spolupracuji již delší dobu, i tentokrát proběhla nabídková i konečná fáze pronájmu našeho bytu na vysoké úrovni. Děkuji!

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.