Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Petr Straka 22. 4. 2024
Opětovně milá a vstřícná komunikace, vše zařízeno k mé spokojenosti. Děkuji
Daniela Mauleon 17. 4. 2024
Naprosto skvělá spolupráce, už po několikáté. Moc doporučuji!
Eva Trenzová 11. 4. 2024
S paní Tesařovou již spolupracujeme několik roků. Její práce vždy probíhá profesionálně a korektně.
Jindřich Caesar 10. 4. 2024
Milý a profesionální přístup jako vždy. Děkujeme za perfektní spolupráci. Přes Bravis s paní Tesařovou řešíme nemovitosti již mnoho let a jsme vždy spokojeni. Caesarovi
Michaela Štantejská 10. 4. 2024
Realitní makléř pan Klimeš je profesionál ve svém oboru. S jeho službami jsme byli naprosto spokojeni, a to jak s jeho individuálním věcným přístupem, tak celkově s průběhem celého procesu pronájmu bytu. Pan Klimeš byl velmi aktivní i v situaci, kdy nám jeden zájemce o pronájem na poslední chvilku od podpisu smlouvy odstoupil. Určitě se na něj obrátíme i v budoucnu.
Hana Kříčková 4. 4. 2024
Naprosto profesionální a přitom lidský přístup. Vše vyřízeno ihned a dle mého přání. Paní Tipoa byla schopná mi doporučit pro mne to nejlepší. Jsem s ní velmi spokojená, je to člověk na správném místě. V případě potřeby se obracím vždy jen na ni.
Daniela Freiberger 4. 4. 2024
Ráda bych poděkovala panu Lepoldovi za jeho vstřícný přístup při pronájmu našeho bytu. Vše zařídil a klientům vysvětlil i v angličtině. Přes Bravis řešíme nemovitosti již několik let a nechystáme se měnit.
R.Keznikl 3. 4. 2024
Milý a profesionální přístup jako obvykle! Děkuji za perfektní spolupráci
Alena Šullová 2. 4. 2024
Velmi jsme ocenili milý, vstřícný, pečlivý a profesionální přístup paní makléřky Andrei Tipoa při nedávném pronájmu bytu v Brně. Od samotného začátku procesu až do uzavření pronájmu paní makléřka projevovala péči a ochotu pomoci a naslouchala našim požadavkům a představám. Díky jejímu úsilí se rychle podařilo najít vhodného nájemce a uzavřít pronájem za podmínek, se kterými jsme spokojeni. Vřele paní makléřku doporučujeme.
K.A. 31. 3. 2024
Velice oceňuji dlouholetou spolupráci s paní Romportlovou v oblasti pronájmu bytů a to hlavně kvůli jejím kvalitám jako jsou preciznost, spolehlivost, kombinační myšlení, schopnost správně odhadnout vzniklou situaci a promptně najít řešení. To vše podtrženo znalosti AJ na vysoké úrovni. Děkuji. Nadále budu využívat Vašich služeb…K.A.
Přidat referenci