Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Eva Pernicová 12. 10. 2019
Paní Mašková semnou spolupracuje už dýl jak dva roky. Vždy, když jsem potřebovala sehnat nové najemníky, nebo smlouvy či dodatky atd. vždy hnedka vše zařídila. Mohu jen doporučit velice profesionalní spolupráce.
Jakub Čábera 10. 10. 2019
Vše od prvního telefonátu až po podpis nájemní smlouvy proběhlo bez sebemenšího problému.
Pavel Liškutín 10. 10. 2019
Dobrý den paní Nezvalová, mnohokrát děkuji za profesionální a přitom lidský přístup. S vyhledáním nájemníků jsem velmi spokojený. Prakticky kromě klapnutí vstupních dveří do onoho bytu a pípnutí platby na účet, o nich vůbec nevím. Prostě tak jak jsme se domluvili. Rozhodně si myslím, že Váš zaměstnavatel by udělal velkou chybu, když by o Vás přišel. Jakmile někdo z mých známých bude potřebovat Vaše služby, ihned doporučím. Ještě jednou tedy děkuji za ochotu a zájem o každého jednotlivce, kterému jste pomohla.
Lubomír Jeniš 8. 10. 2019
Vaše služby využívám již cca 3,5 roku pro pronájem bytů a rodinného domu. Za tuto dobu jsem se nesetkal s jediným problémem, vždy vše perfektní včetně "doporučení výběru" klienta. Připravenost smluv, protokolů o předání a převzetí vždy perfektní. Časová přizpůsobivost v odpolední časech, sobot a nedělí nedělá Bc. Romportlové žádný problém a je vždy vstřícná. Děkuji za tyto služby
Jaroslav Valenta 7. 10. 2019
S paní Skopalovou jsem byl maximálně spokojený. Velmi ochotná, řešila věci profesionálně a s pečlivostí.
Pavel Marek 4. 10. 2019
Jitka je super, vše ochotně a s úsměvem zařídila. Opět se mi potvrdilo, že jste bezvadná firma a máte vymakané služby. Díky :-)
Agyová 4. 10. 2019
Děkuji za pomoc realitní makléřce pí. Matouškové, která zajistila pronájem mého garážového stání. Vše obstarala na výbornou a jen můžu doporučovat.
Ivo Sedlák 2. 10. 2019
RK Bravis využívám už 8 let a jsem vždy maximálně spokojen. Makléři jsou vstřícní, flexibilní a spolehliví. Většinou přes Bravis pronajímám své nemovitosti, ale občas i hledám nemovitost na pronájem či koupi ať už pro sebe nebo pro přátele a ve většině případů najdu, co hledám. Při posledním prodeji bytu v Brně jsem byl maximálně spokojen s komlexním přístupem paní Romportlové a celým týmem. Doporučuji všem. Za mě jsou v brně nej!
Vladimíra Janderová 2. 10. 2019
Mnohokrát děkuji paní Matoušková za vzorně odvedenou práci,ochotu s prodejem bytu na Zedníkové i Havlenové.Ještě jednou díky .Janderová
simona Palatkova 27. 9. 2019
dobry den , Pani ing. Skopalova byla v každem směru velice napomocna s pronajmem našeho bytu na Slovinske , Kralovo Pole, a vždy na 100% profesionalni . Proces pronajmu s ni byl jednoduchy . Rada se na ni opět obratim v budoucnosti. Dekuji Vam .

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.