Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

MgA. Tomáš Krejčiřík 7. 12. 2018
S paní Ivanou Matouškovou jsme byli navýsost spokojeni. Její přístup k nám i k nájemníkovi, byl velmi profesionální a vstřícný. Velmi podrobně nám všem vysvětlila podrobnosti ve smlouvě, ale všechny ostatní náležitosti, které jsme potřebovali vědět. Proto nám nedělalo žádný problém smlouvy podepsat. Jsem velmi spokojený s celkovým nastavením smlouvy od paní Matouškové. Společnost BRAVIS REALITY s. r. o. má v paní Matouškové velmi zdatného pracovníka. Ještě jednou Jí i Vám děkuji. MgA. Tomáš Krejčiřík
Andrea Kürtenová 6. 12. 2018
Se službami Bravis Reality, konkrétně s paní makléřkou Ivanou Matouškovou jsme byli vždy velice spokojeni. Spolupracujeme již delší dobu a jsme si jistí, že se na tuto makléřku budeme i v budoucnu rádi obracet. Vždy nám je schopna dobře poradit, přizpůsobit se našim časovým možnostem a vše zorganizovat tak, aby byla naše nemovitost pronajata rychle a za výhodných podmínek.
Adámkovi 3. 12. 2018
Paní Tesařová nám byla doporučena a my po spolupráci s ní můžeme její služby jen doporučovat dál. Profesionalita skloubená se vstřícností a laskavostí včetně rychlostí s jakou náš požadavek vyřídila. Děkujeme.
Terezie Příhodová 28. 11. 2018
Se spoluprácí s paní Župkovou/BRAVIS jsem byla velice spokojená, velmi profesionalní a příjemné jednání. Vše vyřízeno v krátkém časovém intervalu. Můžu jedině doporučit.
Petr Marek 26. 11. 2018
Děkuji paní Župkové za velmi příjemné jednání. Vše připraveno, jasně odkomunikováno, na schůzky vždy dorazila včas a velmi dobře připravená. Příště velmi rád využiji opět jejich služeb.
Simona Hanke 13. 11. 2018
S realitní kanceláří Bravis reality jsem spolupracovala již podruhé. Opakovaně se nám věnoval realitní makléř Břetislav Opravil. Spolupráce s ním byla vždy perfektní, výborná a rychlá komunikace, profesionální přístup. Tímto mu moc děkuji a vřele doporučuji. Hanke
Simona Hanke 13. 11. 2018
S realitní kanceláří Bravis reality jsem spolupracovala již podruhé. Opakovaně se nám věnoval realitní makléř Břetislav Opravil. Spolupráce s ním byla vždy perfektní, výborná a rychlá komunikace, profesionální přístup. Tímto mu moc děkuji a vřele doporučuji. Hanke
JIndra Palová 13. 11. 2018
S panem Opravilem jsem byla velmi spokojená. S Vaší firmou nespolupracuji poprvé a vždy jsem byla spokojená. Pokud bych v budoucnu potřebovala makléřské služby, určitě bych se na Vás obrátila.
Eliška Bogarova 12. 11. 2018
Dobrý den , velká spokojenost. Jeho snahou byla maximální spokojenost obou stran. Jsem přesvědčena, ze pro obě strany udělal daleko více, než byla jeho povinnost. Příště se určitě opět obrátím na pana Opravila. Přeji ať se všem daří. E. Bogarova.
František Vašulín 11. 11. 2018
S realitní kanceláří BRAVIS REALITY jsem spolupracoval poprvé a to na základě doporučení. Byl jsem příjemně překvapen profesionálním přístupem makléřky paní Zuzany Župkové. Vše proběhlo rychle a bez problému. Děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »