Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.
Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta. Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.
Paní Večeřové se podařilo najít pro mě naprosto perfektní byt splňující přesně mé požadavky, neměl jsem nejmenších výhrad. Vše doplněno profesionálním servisem a skvělou komunikací. Děkuji!
Bravis tým
Veronika28. 11. 2012
Spolupráce s paní Doupovcovou byla bez problémů. Vše probehlo rychle, hladce, bez komplikací + vstřícné a milé jednání jako bonus. Děkuji
Bravis tým
Kateřina Černohorská25. 11. 2012
Při hledání mého podnájmu jsem přišla do styku s makléřkou p.Zuzanou Dočkalovou. Paní Dočkalová byla velmi vstřícná,ochotná a můj problém byl profesionálně a v krátkém čase vyřešen k plné mojí spokojenosti. Za její postoj jí velmi děkuji a vřele ji doporučuji dalším zájemcům o realitní služby.
MakléřZuzana Dočkalová
Ilona Holíková9. 11. 2012
Za svůj život jsem se setkala již s mnoha makléři z různých realitních kanceláří. Proto profesionalita, ochota a vždy příjemné a srdečné jednání, paní Ivy Tesařové, ve mě zachovali nejen příjemný pocit z kvalitní práce, ale zároveň ji velmi ráda touto cestou vřele doporučuji ostatním klientům :-) rovněž jí přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů.
MakléřIva Tesařová
Radomíra Volná22. 10. 2012
Velmi děkuji, za profesionalitu a úžasné jednání i v mé nepříjemné situaci se pan Kusák zachoval velmi profesionálně.
Pokud bude nějaké příště, velmi rádi využijeme služeb realitní kanceláře Bravis a zejména pana Kusáka.
Děkujeme
Bravis tým
Jan22. 10. 2012
Velmi ochotná, dobrá a příjemná spolupráce.
MakléřIva Tesařová
Jiří Katolický17. 10. 2012
Spolupráce s paní Švábenskou byla na vynikající úrovni.
Bravis tým
Hana B.4. 10. 2012
Chtela bych podekovat velmi Vasi maklerce Dane za pomoc a radu s mym problemovym najemnikem. Pokud se jeste rozhodnu byt pronajmout obratim se na ni.
Bravis tým
Petra Rostová3. 10. 2012
Nedávno jsem se zúčastnila prohlídky na ulici Dalimilova s makléřem p.Mazurem. Byla jsem mile překvapena jeho profesionálním a vstřícným přístupem. I když jsem nakonec nabídku vaší kanceláře nevyužila, ráda doporučím dál. Díky moc
Bravis tým
Jana Volná3. 10. 2012
Moc bych chtěla poděkovat panu Jiřímu Kusákovi, který mi velmi pomohl při hledání pronájmu. Vzhledem k tomu, že jsem zkusila hledat byt přes více realitek, byla jsem jeho přístupem, rychlostí a organizační schopností pana Kusáka velmi mile překvapena. Vaši realitní kancelář budu určitě velmi ráda doporučovat. Ještě jednou díky.
Bravis tým
Yvona Koutecká3. 10. 2012
Přestože jsem extrémně pracovně vytížená, udělala jsem si chviličku, neboť pokládám za svou milou povinnost poděkovat paní Tesařové za ochotu a maximální péči. Rovněž lidským přístupem, příjemným vystupováním a rychlým řešením jednotlivých bodů při koupi bytu, splnila veškerá má očekávání. Bohužel jsem se necelé 2 měsíce nato, setkala u jiné společnosti, s jiným makléřem a s naprosto odlišným přístupem ke klientovi. Neochota, k mému zděšení až čišící nadřazenost a neosobní jednání makléře mne velmi velmi "zklamala". O to více si vážím přístupu paní Tesařové, ještě více se díky špatným zkušenostem (jinde) umocnila moje potřeba napsat zde, že profesionalita, ochota, preciznost, přístup není standardní záležitostí a rozhodně poskytované služby nevypadají všude stejně. Je to i o dojmu, který v nás ta která osoba zanechá... S paní Tesařovou se kdykoli moc ráda uvidím, pokud budu v realitním světě cokoli potřebovat, vím, kam se obrátím. Nechci již absolvovat otřesné zážitky jinde. Pro mne jediná možná volba, paní Iva Tesařová a Bravis = BRAVO !!! Přeji všem mnoho zdaru a ještě spoustu spokojených klientů jako jsem já. To je ta nejlepší vizitka, ať se Vám daří.
MakléřIva Tesařová
Bartoníková2. 10. 2012
Touto cestou bych ráda poděkovala p. Radku Mazurovi za ochotu, a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.
Bravis tým
Vladimír Míček2. 10. 2012
S paní Švábenskou byla výborná a rychlá domluva. Vše proběhlo bez problémů a v pohodě. Vřele můžu všem doporučit spolupráci.
Bravis tým
Sylvie a David Stančíkovi30. 9. 2012
Naprosto profesionální přístup ke klientovi, ochota, perfektně připravené podklady i schopnost zodpovědět všechny dotazy a případné další informace obratem zjistit. Jako makléře stoprocentně doporučujeme a za spolupráci děkujeme.
Bravis tým
Monika Kremplová25. 9. 2012
Děkujeme mockrát paní Haně Večeřové za ochotu, milý přístup a čas, který nám věnovala. Byly jsme moc spokojené, a pokud budeme v budoucnu potřebovat s něčím v této oblasti pomoci, víme s důvěrou kam se obrátit. Ještě jednou díky.
Bravis tým
Vladimír Polák10. 9. 2012
Výborný, příjemný, ochotný, profesionální a sympatický makléř. Doufáme, že se ještě setkáme a obchod uskutečníme.
Bravis tým
Plamen Georgiev7. 9. 2012
Dekuji Vam :)
Bravis tým
Anna Andrésová5. 9. 2012
Dík paní Ondrikové za pronájem mého bytu. Oceňuji její profesionální a velmi příjemný přístup k zákazníkům.
Bravis tým
Jana Tuley4. 9. 2012
Dobrý den, přístup a práci paní Lucieé není třeba nijak dlouze komentovat. Je výborná, skvělá, perfektní. Absolutní spokojenost.
Bravis tým
Novotná4. 9. 2012
Moc bych chtěla poděkovat Vašemu makléři panu Jiřímu Kusákovi, který mi pomohl při hledání pronájmu. Byl velice vstřícný a jeho jednání bylo vždy na úrovni. Byla jsem moc spokojena a Vaši realitní kancelář budu určitě doporučovat.