Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.
Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta. Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.
Přestože jsem extrémně pracovně vytížená, udělala jsem si chviličku, neboť pokládám za svou milou povinnost poděkovat paní Tesařové za ochotu a maximální péči. Rovněž lidským přístupem, příjemným vystupováním a rychlým řešením jednotlivých bodů při koupi bytu, splnila veškerá má očekávání. Bohužel jsem se necelé 2 měsíce nato, setkala u jiné společnosti, s jiným makléřem a s naprosto odlišným přístupem ke klientovi. Neochota, k mému zděšení až čišící nadřazenost a neosobní jednání makléře mne velmi velmi "zklamala". O to více si vážím přístupu paní Tesařové, ještě více se díky špatným zkušenostem (jinde) umocnila moje potřeba napsat zde, že profesionalita, ochota, preciznost, přístup není standardní záležitostí a rozhodně poskytované služby nevypadají všude stejně. Je to i o dojmu, který v nás ta která osoba zanechá... S paní Tesařovou se kdykoli moc ráda uvidím, pokud budu v realitním světě cokoli potřebovat, vím, kam se obrátím. Nechci již absolvovat otřesné zážitky jinde. Pro mne jediná možná volba, paní Iva Tesařová a Bravis = BRAVO !!! Přeji všem mnoho zdaru a ještě spoustu spokojených klientů jako jsem já. To je ta nejlepší vizitka, ať se Vám daří.
MakléřIva Tesařová
Bartoníková2. 10. 2012
Touto cestou bych ráda poděkovala p. Radku Mazurovi za ochotu, a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.
Bravis tým
Vladimír Míček2. 10. 2012
S paní Švábenskou byla výborná a rychlá domluva. Vše proběhlo bez problémů a v pohodě. Vřele můžu všem doporučit spolupráci.
Bravis tým
Sylvie a David Stančíkovi30. 9. 2012
Naprosto profesionální přístup ke klientovi, ochota, perfektně připravené podklady i schopnost zodpovědět všechny dotazy a případné další informace obratem zjistit. Jako makléře stoprocentně doporučujeme a za spolupráci děkujeme.
Bravis tým
Monika Kremplová25. 9. 2012
Děkujeme mockrát paní Haně Večeřové za ochotu, milý přístup a čas, který nám věnovala. Byly jsme moc spokojené, a pokud budeme v budoucnu potřebovat s něčím v této oblasti pomoci, víme s důvěrou kam se obrátit. Ještě jednou díky.
Bravis tým
Vladimír Polák10. 9. 2012
Výborný, příjemný, ochotný, profesionální a sympatický makléř. Doufáme, že se ještě setkáme a obchod uskutečníme.
Bravis tým
Plamen Georgiev7. 9. 2012
Dekuji Vam :)
Bravis tým
Anna Andrésová5. 9. 2012
Dík paní Ondrikové za pronájem mého bytu. Oceňuji její profesionální a velmi příjemný přístup k zákazníkům.
Bravis tým
Jana Tuley4. 9. 2012
Dobrý den, přístup a práci paní Lucieé není třeba nijak dlouze komentovat. Je výborná, skvělá, perfektní. Absolutní spokojenost.
Bravis tým
Novotná4. 9. 2012
Moc bych chtěla poděkovat Vašemu makléři panu Jiřímu Kusákovi, který mi pomohl při hledání pronájmu. Byl velice vstřícný a jeho jednání bylo vždy na úrovni. Byla jsem moc spokojena a Vaši realitní kancelář budu určitě doporučovat.