Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Bytový dům Slepá (Černá pole)

O projektu

Standardy

  • svislé konstrukce – železobetonový skelet, keramické zdivo doplněné izolantem pro požadované fyzikální vlastnosti
  • vnitřní nenosné příčky jsou zděné (budou dvojitě opláštěny)
  • mezibytové příčky – železobetonové monolitické, zděné systémové s požadovanými fyzikálními vlastnostmi
  • vodorovné konstrukce – železobetonové monolitické konstrukce
  • hlavní schodiště – železobetonové, prefabrikát uložený na akusticky tlumících prvcích
  • hliníková okna, balkónové dveře a prosklené stěny (výrobce Shüco), zasklené izolačním trojsklem, součástí jsou předokenní, elektrické žaluzie
  • bytový dům má jako zdroj tepla výměníkovou a centrální stanici, napojenou na dálkový horkovod, spotřeba tepla každé bytové jednotky bude měřena samostatně
  • Za příplatek v případě zájmu centrální klimatizace

103

102

100

Místo

Jen málo bytových projektů může nabídnout to, čím se pyšní Rezidence Slepá. Umístění v uzavřeném a chráněném intravilánu s majestátními letitými lípami a zelení zaručuje klidné, bezpečné a vysoce komfortní místo pro život. To vše jen několik minut od centra města.

Dětské hřiště

Představte si, jak si vaše děti hrají za domem na vlastním uzavřeném hřišti a vy je jen tu a tam zkontrolujete. V případě Rezidence Slepá je to prostá realita. Dětské hřiště bude vybaveno řadou aktrací, které vaše ratolesti jen tak neomrzí. Zatímco si budou hrát, vy můžete odpočívat na lavičkách v příjemném stínu lip.

Multifunkční hřiště

Stačí obout kecky, protáhnout se, sjet výtahem do přízemí a během několika minut se můžete věnovat své oblíbené sportovní aktivitě. Nezáleží na tom zda zvolíte basketbal, tenis či odbíjenou, multifunkční povrch hřiště vyhoví každému z těchto sportů.

Lokalita

Brno jako na dlani! V klidné lokalitě Černých polí, pouhých 100 m od zastávky tramvaje. Perfektní občanská vybavenost a do centra, co by kamenem dohodil. A na procházku můžete zajít do nedalekých Lužánek.

Park Lužánky

Lužánky jsou nejvýznamnějším brněnským městským parkem. Park se nachází v městské části Brno-střed, jeho rozloha činí přibližně 22 hektarů. Jde o nejstarší pro veřejnost otevřený městský park v ČR, prohlášený též za kulturní památku České republiky. Lužánky jsou od Rezidence Slepá vzdáleny cca 900 m.

Vila Tugendhat

Vila manželů Grety a Fritze Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury. Jako jediná památka moderní architektury v České republice je zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

V letech 2010 – 2012 prošla vila Tugendhat celkovou památkovou obnovou a restaurací. Stavba i s přilehlou zahradou byly restaurovány do podoby v době jejího dokončení v roce 1930. Interiéry jsou vybaveny exaktními replikami původního mobiliáře. Vila je od Rezidence Slepá vzdálená cca 600 m.

Sportovní centrum Balkán

Přijďte navštívit Bowling v Brně se šesti bowlingovými dráhami a úžasným osvětlením, třemi kulečníkovými stoly, šipkovým automatem a fotbálkem pro zpestření zábavy. Centrum nabízí široké spektrum vyžití od bowlingu přes squash, hot jógu, laser game a kulečník až po stolní fotbálek. Sportovní centrum Balkán je v bezprostřední blízkosti Rezidence Slepá.

Schreberovy zahrádky

Schreberovy zahrádky je malebný nově opravený park na přibližném trojúhelníku mezi ulicemi Lesnická, Jugoslávská a Volejníkova. Kromě venkovních fitness prvků je na něm i velké dětské hřiště s bohatým vyžitím pro vaše nejmilejší stejně jako Hrádek plný hrátek,  dětská kavárna s pohádkovou atmosférou a venkovním posezením. Schreberovy zahrádky jsou od Rezidence Slepá vzdáleny cca 400 m.

TJ Sokol Brno II

Areál Tělovýchovné jednotky Sokol Brno II je v těsném sousedství s Rezidencí Slepá (je rovněž součástí uzavřeného areálu Rezidence).

106 členů jednoty je zařazeno do čtyř oddílů, které ke svým činnostem využívají nově zrekonstruovanou tělocvičnu a veškeré zázemí.

Volnočasové aktivity jsou utužovány ve dvorním traktu areálu, tzv. pod „pergolou“, což je stavba, která vzniká průběžně svépomocí a slouží bratrům a sestrám k různým společenským setkáním.

Dětská nemocnice

Dětská nemocnice se nachází pouhých 300 metrů od Rezidence Slepá a poskytuje komplexní špičkovou zdravotní péči pro dětské pacienty.