Stále pracujeme
Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

12 důvodů proč prodávat s BRAVIS REALITY

Úspěšný prodej s BRAVIS REALITY krok za krokem. Získejte při prodeji Vaší nemovitosti nadstandardní služby BRAVIS REALITY.

1
Správný začátek

Správný začátek

Pro úspěšný prodej Vaší nemovitosti je důležitá správně nastavená cena. Na začátku spolupráce Vám proto připravíme tržní posouzení nemovitosti a doporučíme plán prodeje. Vy tak z prodeje svého bytu nebo domu získáte maximální možnou cenu.

2
Strategie prodeje

Strategie prodeje

Prodáváte svoji nemovitost a potřebujete se stěhovat do nového bytu nebo rodinného domu? Musíte splnit podmínky spojené s nákupem nové nemovitosti? Řešíte rozvod a prodej nemovitosti v rámci majetkového vyrovnání? Navrhneme vám nejvhodnější strategii a postaráme se o to, aby vše proběhlo dle stanoveného postupu.

3 Home Staging

Home Staging

Vaši nemovitost profesionálně připravíme k prodeji za pomocí promyšleného zásahu do interiéru. Prostřednictvím Home Stagingu zvýšíme její atraktivitu a oslovíme širší okruh zájemců. Při uzavření exkluzivní smlouvy je služba Home Stagingu pro majitele zdarma.

4 Profesionální foto a video dokumentace

Profesionální foto a video dokumentace

Kvalitní fotografie nebo krátké video je základem úspěšného prodeje. Dokáže zatraktivnit vaši nemovitost mezi konkurenčními inzeráty a vyzdvihnout její přednosti. Každou nemovitost profesionálně zdokumentujeme a připravíme pro její prezentaci.

5 Venkovní reklama

Venkovní reklama

Tradiční forma v podobě reklamní plachty nebo cedule přímo na nemovitosti, která je na prodej, přivede větší pozornost i mezi lokálních zájemci. S venkovní reklamou na objektech máme letité zkušenosti, dbáme na kvalitu a šetrnost při instalaci.

6 Profesionální marketing nemovitostí

Profesionální marketing nemovitostí

Fotografie, videa, plánky, bannery, kvalitní prodejní text – to je jen výčet toho, o co se odborně postaráme. Vaše nemovitost bude prezentována na nejvyhledávanějších realitních serverech, v prověřených realitních magazínech i na sociálních sítích.

7 Komunikace se zájemci

Komunikace se zájemci

Každý zájemce bude chtít vaši nemovitost vidět. Prohlídky budeme organizovat tak, aby nenarušovaly vaše soukromí. Také se postaráme o to, aby měl každý zájemce k dispozici všechny informace potřebné pro rozhodování o koupi.

8 Najdeme nejvhodnější financování

Najdeme nejvhodnější financování

Ne každý klient má na nákup bytu nebo rodinného domu připravené všechny finanční prostředky v hotovosti. V hypotečním centru Bravis, najdeme a poradíme každému s nejvýhodnějším financováním při nákupu nemovitosti a zajistíme potřebné dokumenty pro banku.

9 Bezpečný právní servis a převod nemovitosti

Bezpečný právní servis a převod nemovitosti

Poskytneme vám kompletní právní servis a postaráme se o vyhotovení všech smluvních dokumentů v podobě smlouvy o smlouvě budoucí, kupní smlouvy i smlouvy o převodu práv a povinností. Zajistíme také podání převodních smluv na katastrální úřad nebo bytové družstvo.

10 Energetický štítek

Energetický štítek

Od roku 2013 je nutné při prodeji nemovitosti doložit tzv. průkaz energetické náročnosti budovy. Existují případy, kdy lze jeho doložení nahradit vyúčtováním dodávek energií za poslední 3 roky - např. při prodeji bytu. Pokud bude nutné doložit PENB, postaráme se o jeho vyhotovení.

11 Předání nemovitosti, přepis energií, doklady a daně

Předání nemovitosti, přepis energií, doklady a daně

Formuláře potřebné k přepisu energií vyřešíme za vás. Budeme také osobně přítomni při předání nemovitosti a postaráme se o veškeré administrativní záležitosti. Nezapomínáme na daně z nabytí nemovitosti a připravíme podklady k podání na příslušný FÚ.

12 Úklid a stěhování

Úklid a stěhování

V případě vašeho zájmu zajistíme vyklizení nemovitosti a stěhování. Využít můžete i služeb BRAVIS CLEANING a nechat si nemovitost uklidit jednorázově před nastěhování, po vystěhování nebo kdykoliv budete potřebovat.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku


Napište nebo zavolejte 775 580 010 a my vás budeme kontaktovat.

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

mouhodhadce.cz zavřít