Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference nabízejících klientů

Budeme velice potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Denisa Mandelíková 4. 10. 2010
Děkuji touto cestou společnosti Bravis a její šikovné makléřce Haně Večeřové, která se nám věnovala na 100% a díky ní se vše podařilo bez komplikací. Těším se na další spolupráci a určitě v budoucnu ráda opět využiji vaše služby. Přeji vám hodně spokojených klientů a hezký podzim!!!! Denisa Mandelíková
Marek Hledík 3. 10. 2010
Rád bych poděkoval za perfektní a komplexní služby při realizaci prodeje dvou bytů a následném nákupu bytu nového. Děkuji především paní Ivě Tesařové za profesionální a vstřícný přístup. I přes značnou komplikovanost mého případu prodeje a koupě vše proběhlo nad rámec mého očekávání. Po několika negativních zkušenostech u konkurečních firem se na BRAVIS reality v budoucnu znovu rád s důvěrou obrátím.
Iva Sanytráková 1. 10. 2010
Dobrý den, byla jsem velmi spokojena se službami realitní kanceláře Bravis a paní Ivanky Tesařové. Opravdu Vám děkuji za hladký průběh a za to že jste mi byli nápomocní ve všech směrech! Přeji Vám mnoho úspěchů a hlavně mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já :o) Hezký den! Iva Sanytráková
Ladislav Haška 1. 10. 2010
Dobrý den, využil jsem již v minulosti služeb Vaší ralitní kanceláře při zprostředkování nájmu a prodeje nemovitosti, konkrétně služeb pí. Tesařové. S přístupem, který k těmto službám zaujala jsem byl mile překvapen, neboť mé mpředchozí zkušenosti s některými realitními kancelářemi nebyly nejlepší, a ocenil jsem i její profesionální přístup. Pokud budu někdy ještě potřebovat služby RK tak se v první řadě obrátím na vaši pracovnici. Pěkný den Haška
Michal Ševčík 1. 10. 2010
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat p.Tesařové za příkladný přístup a ochotu k zákazníkovi při koupi a prodeji nemovitosti. Pro její kladný přístup, budu Vaši firmu dále doporučovat možným zájemcům.

S pozdravem

Michal Ševčík
Ing. Janas 30. 9. 2010
Služeb Vaší realitní kanceláře jsem využil již několikrát. Samotný fakt, že jsem se vždy obracel na Vaše makléře, konkrétně na paní Tesařovou, svědčí o skutečnosti, že jsem byl spokojen nejen s jejím odborným, ale i lidským přístupem. Na její práci si cením nejen ochotu a vstřícnost, ale také odborný přístup při řešení našich požadavků (přes Vaši kancelář jsme řešili jak prodej tak i pronájem nemovitostí). Velkou motivací pro využívání Vaší kanceláře je pro mne také skutečnost, že specializací Vaší kancleáře je zaměření na residenční nemovitosti, což mi nám dává záruku nejen širokého spektra potenciálních klientů z Vaší databáze, ale také velmi dobrou znalost požadavků klinetů - zákazníků. Služeb Vaší kanceláře využívám již několik let a musím konstatovat, že jako kancelář procházíte viditelnými změnami, což mne utvrzuje v tom, že takto spokojených klientů, jako jsem já je jistě více. Doufám, že budete v dobré práci pokračovat i nadále.
Janas
Ing. Hrstka 30. 9. 2010
Vážená paní Tesařová,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za spolupráci a vstřícný přístup při řešení problematiky pronájmu bytové jednotky. Jako Váš dlouhodobý klient oceňuji vysoký standard služeb jakým se prokazujete. Vaše zkušenosti, rychlost v jednání mi umožnily byt rychle a za slušné peníze pronajmout.
Ve srovnání s ostatními realitními kancelářemi oceňuji i to, že jste schopna se mi časově podřídit a prohlídky absolvovat v pozdních večerních hodinách a o víkendech.
Při dalším pronájmu bytu se na Vás tedy s důvěrou rád opět obrátím.

S pozdravem

Ing. Hrstka
Jiří Soukop 30. 9. 2010
Spolupracuji s realitní kanceláří Bravis již třetím rokem a jsem s jejich službami velmi spokojen. Při prodeji bytů se o mě starala makléřka paní Ivana Tesařová a při pronájmu to byli makléři Daniela Riedlová, Hana Hanusková a David Pečinka. Díky jim se podařilo všechny plánované prodeje i pronájmy uskutečnit včas a za dobrou cenu.
Miroslava Danihelková 9. 8. 2010
Byla jsem velmi spokojena s Vaší realitní makléřkou paní Danou Paziovou. Realizovali jsme s její pomocí pronájem bytu. Věnovala nám i naší budoucí podnájemnici nadstandartní péči, mnoho času navíc, a to i v pozdních večerních hodinách.
Při dalších transakcích s nemovitostmi určitě využijeme profesionality a vstřícnosti paní Dany Paziové. Děkujeme, Danihelkovi

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.